Javno predstavljanje projekta „Ars lignea: drvorezbarska umjetnička baština sjevernog Jadrana od 1300. do 1600. godine“

U srijedu, 23. svibnja 2018. u 12 sati u dvorani 206 Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Rijeci održano je javno predstavljanje projekta „Ars lignea: drvorezbarska umjetnička baština sjevernog Jadrana od 1300. do 1600. godine“.

Nakon uvodnih riječi Prodekanice za znanost Filozofskog fakulteta u Rijeci, dr. sc. Alessandre Pokrajac-Bulian, te pročelnika Odsjeka za povijest umjetnosti, dr. sc. Damira Tulića, projekt su predstavile članice istraživačke grupe, voditeljica dr. sc. Barbara Španjol-Pandelo, te dr. sc. Maja Cepetić Rogić, dr. sc. Saša Potočnjak i doktorandica Petra Predoević Zadković.